Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w Polityce Prywatności. W każdej chwili możesz je wyłączyć.

O nas

Nasza firma

Nasz sklep to mała rodzinna firma. Chcemy naszym Klientom dostarczać produkty dzięki którym łatwiejsze stanie się podróżowanie z dziećmi a także zwykła codzienna opieka. Sami dobrze wiemy ile kłopotu może przysporzyć zbyt szeroki wózek dla bliźniąt czy nocnik nie dający się złożyć, który nadmiernie wypełnia przestrzeń w naszych bagażach. Wiemy jak to jest gdy trójka dzieci jednocześnie marudzi i pyta "daleko jeszcze?" gdy my - rodzice - chcielibyśmy coś zobaczyć podczas wakacyjnych wojaży.

Dlatego w naszym Sklepie staramy się zamieszczać artykuły, które ułatwią rodzicom codzienne zmagania z rodzicielstwem, oraz pomogą przy podróżowaniu, zarówno tym dalszym jak i tym całkiem bliskim.

Od 1 maja 2018 jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów brytyjskiej firmy Kids Kargo

U nas znajdziecie:

  • Dobre i innowacyjne produkty
  • Korzystny stosunek ceny do jakości
  • Indywidualne podejście do Klienta
cms-img

Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie-Nowej Hucie

Aktualnie prowadzimy jedynie sprzedaż wysyłkową i nie ma możliwości odbioru osobistego. W planach jest rozszerzenie działalności o sklep stacjonarny.przelewy24