Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w Polityce Prywatności. W każdej chwili możesz je wyłączyć.

Lista produktów producenta: Kids Kargo

Brytyjski producent wózków dziecięcych wyspecjalizowany w wózkach bliźniaczych, "rok po roku" oraz trojaczych. Wyroby Kids Kargo charakteryzuje korzystyn stosunek ceny do jakości.

Kids Kargo to firma rodzinna projektująca i sprzedająca wózki dziecięce od 1996 roku. W ofercie producenta można znaleźć wózek bliżniaczy serii Duellette z miejscem dla dwójki dzieci oraz wózek trojaczy City Elitte a takze wózek pojedynczy Duel Ds Junior. 


 

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 270,00 zł

  Dostawka do wózka Kids Kargo Buggy Board pasuje do każdego typu wózka firmy Kids Kargo. Jest to idealne rozwiązanie na spacerach dla starszego rodzeństwa. Montaż Buggy Board jest niezwykle prosty i trwa kilka minut.

  W magazynie
 • 185,00 zł

  Wygodna i praktyczna torba do wózka na niezbędne rzeczy dla dziecka i rodzica. Producent Kids Kargo

  W magazynie
 • 800,00 zł

  Duo Tandem to bardzo praktyczny wózek dla bliźniaków lub dzieci "rok po roku", z siedziskami jedno przed drugim. Wózek składany w parasolkę, szerokość wózka jest taka sama jak pojedynczego. Idealny do samochodu, na lotniska, podczas wyjazdów i na codzienne, szybkie wypady. Składa się szybko, jedną ręką. Trójstopniowa regulacja położenia oparcia w tylnym...

  W magazynie
 • 1 800,00 zł

  Duellette 21 BS to lekki wózek, który idealnie pasuje dla bliźniąt lub dzieci "rok po roku". Wózek sprawdzi się w sytuacji, kiedy nie są już nam potrzebne gondole a jedynie spacerówki. Siedziska można ustawić w trzech pozycjach, od leżącej do siedzącej.   

  W magazynie
 • 195,00 zł

  Wysokiej jakości śpiworek do wózka, z możliwością odpięcia przedniej części w przypadku cieplejszej temperatury. Miękki i niezwykle komfortowy dla Twojego dziecka.

  W magazynie
 • 1 350,00 zł

  Kids Kargo Duel DS to lekki wózek, który posiada przestronną gondole wraz z materacykiem dla malucha oraz dolne siedzisko dla starszego dziecka. Gondola przekształcana w siedzisko, które można ustawić w 3 pozycjach. Dolne siedzisko można zdemontować i powstaje wózek pojedynczy.

  Na zamówienie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów